Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
M544k_Miska_swiecznik_z_czeresni_G.jpg

Miska i świecznik z czereśni

Cena: 199,00 zł 199.00 PLN
Kolekcja: Modern
Kod produktu: M544/S249
Drewno: Czereśnia
Dostępność: 1 szt
quantity szt.

Opis

Piękny komplet misy i świecznika, wykonany w tym samym stylu i z tego samego kawałka drewna. Powierzchnia zewnętrzna obu przedmiotów radełkowana, co spowodowało efekt rys i zadrapań. Góra lekko opadająca do wewnątrz. Niewielki wgłębienie misy nadaje jej nieco nowocześniejszego stylu. Ponadto nie posiada klasycznej podstawy, przez co lekko się kołysze. Bardzo atrakcyjnie prezentująca się dekoracja.

Do świecznika tealight (biały) i szklana osłonka GRATIS! Dobierz także ulubiony kolor świeczki z 7 dostępnych w naszym sklepie.

Prezentowany obiekt został wykonany z drewna czereśni. Drewno z drzew owocowych ma swój niepowtarzalny urok i niezmiennie stanowi wdzięczny materiał do prac tokarskich. Charakteryzuje się bogatą, ciepłą paletą kolorów i ciekawą strukturą usłojenia.

Przedmiot ten został, z najwyższą dbałością, wytoczony ręcznie. W naszej pracy nie wykorzystujemy urządzeń kopiujących, dlatego każdy obiekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

HANDMADE by DONITZA Toczenie w Drewnie

Wymiary

Misa

Średnica (cm): 21,5

Średnica wgłębienia (cm): 11,5

Wysokość (cm): 8,5

Waga (g): 1065

Świecznik

Średnica (cm): 13,6

Średnica otworu (cm): 4,7

Wysokość (cm): 6

Waga (g): 415

Wykończenie

Radełkowanie powierzchni zewnętrznej

Holzbutter (wosk z naturalnych składników, bezpieczny w kontakcie z żywnością.)

Pielęgnacja

Radzimy nie wystawiać przedmiotu na bezpośrednie oddziaływanie światła słonecznego i innych czynników atmosferycznych (deszcz, mróz) oraz nie narażać na działanie promienników ciepła.

Miski, półmiski, talerze, szkatułki i tym podobne przedmioty, nie nadają się do wypełniania ich cieczami ani wilgotnymi przedmiotami i produktami (np. sałatkami). Można natomiast przechowywać w nich np. orzechy, bakalie, owoce w naturalnych skórkach (nie należy jednak dopuścić do powstawania procesów gnilnych) lub słodycze.

Przedmioty nie nadają się do mycia w zmywarce. W przypadku zabrudzenia należy użyć wilgotnej, delikatnej ściereczki, bez stosowania środków chemicznych.

W przypadku świeczników należy zachować ostrożność podczas palenia świeczek i stosować odpowiednie oprawki (szklane lub ceramiczne).

Produkty polecane

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl