Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
M703c_Komplet_miska_swiecznik.JPG

Misa i świecznik w zestawie

Cena: 209,00 zł 209.00 PLN
Kolekcja: Classic
Kod produktu: M703
Drewno: Grusza
Dostępność: 1 szt
quantity szt.

Opis

Misa i wycięty z jej wnętrza świecznik składają się na ten rustykalny, uzupełniający się zestaw. Naczynie charakteryzuje się licznymi szczelinami, naturalnym otworem na spodzie i kontrastującymi, bordowymi plamkami. W świeczniku ozdobna, wyprodukowana z matowego szkła oprawka na tealight.

Prezentowany obiekt został wykonany z drewna gruszy. Drewno z drzew owocowych ma swój niepowtarzalny urok i niezmiennie stanowi wdzięczny materiał do prac tokarskich. Charakteryzuje się bogatą, ciepłą paletą kolorów i ciekawą strukturą usłojenia.

Przedmiot ten został, z najwyższą dbałością, wytoczony ręcznie. W naszej pracy nie wykorzystujemy urządzeń kopiujących, dlatego każdy obiekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

HANDMADE by DONITZA Toczenie w Drewnie

Wymiary

Średnica (cm): 27 (misa) / 18 (świecznik)

Wysokość (cm): 8,7 / 5,3

Grubość ścianki (cm): 1,9

Waga (g): 1530

Wykończenie

Danish Oil - olej duński, mieszanka wysokogatunkowych olejów, atest bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością.

Pielęgnacja

Radzimy nie wystawiać przedmiotu na bezpośrednie oddziaływanie światła słonecznego i innych czynników atmosferycznych (deszcz, mróz) oraz nie narażać na działanie promienników ciepła.

Miski, półmiski, talerze, szkatułki i tym podobne przedmioty, nie nadają się do wypełniania ich cieczami ani wilgotnymi przedmiotami i produktami (np. sałatkami). Można natomiast przechowywać w nich np. orzechy, bakalie, owoce w naturalnych skórkach (nie należy jednak dopuścić do powstawania procesów gnilnych) lub słodycze.

Przedmiot nie nadaje się do mycia w zmywarce. W przypadku zabrudzenia należy użyć wilgotnej, delikatnej ściereczki, bez stosowania środków chemicznych.

Produkty polecane

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl