Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
Usługa ostrzenia noży tokarskich

Ostry nóż to podstawa

 

 

 

Swoje główne narzędzie pracy – nóż tokarski – tokarz powinien mieć zawsze dobrze naostrzone. Wpływa to nie tylko na komfort, ale także na bezpieczeństwo pracy. Nóż, nawet renomowanej marki, kiedyś będzie wymagał naostrzenia. Użycie do tego celu niewłaściwych technik, materiałów, ostrzenie pod złymi kątami, może dramatycznie zmniejszyć żywotność, a nawet zniszczyć nóż. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej szlifierki lub nie wiesz, jak to zrobić, powierz swoje narzędzie nam.

Zapewniamy profesjonalną usługę ostrzenia noży tokarskich wielu marek: Robert Sorby, Narex, Kirschen, Record Power, Crown, Henry Taylor, Hamlet i innych.

 

 

 

 

Cennik

 


Noże profilowe do mis i toczenia wzdłużnego o szerokości do 13 mm 

11,90 zł / szt.

 


Noże profilowe do mis i toczenia wzdłużnego o szerokości powyżej 13 mm

13,90 zł / szt.

 

Noże płaskie

10,90 zł / szt.

 

 

Noże do specjalistycznego zastosowania (prosimy o wcześniejszy kontakt w celu określenia możliwości realizacji zlecenia; prześlij zdjęcia i opis narzędzia na sklep@twd24.pl)

15,90 / szt.

 

Do każdego zlecenia doliczamy ryczałtową opłatę za wysyłkę w wysokości 16,00 zł za wysyłkę kurierem lub 12,00 zł za wysyłkę poprzez Paczkomaty.


 

Rabaty

 

Stałym klientom zapewniamy rabaty

-10% - już od drugiego zlecenia
-15% - od czwartego zlecenia


 

Terminy

 

Powierzone nam narzędzia naostrzymy w najkrótszym możliwym czasie, maksymalnie do 5 dni roboczych. Poinformujemy Cię, jeśli napotkamy na problemy bądź czas realizacji wydłuży się z innych powodów.


 

  Dostarczenie narzędzi

 

Prześlij do nas noże w tubie lub kartonie. Zapewnij, aby narzędzia nie przemieszczały się w opakowaniu, a puste przestrzenie wypełnij papierem, folią bąbelkową itp. Koniecznie zabezpiecz ostrze poprzez obwiązanie go np. taśmą izolacyjną. Narzędzia można również dostarczyć osobiście, a usługę wykonamy na miejscu. W tym celu prosimy o wcześniejsze umówienie terminu: telefonicznie (77 466 20 44, 604 59 79 07), mailowo (sklep@twd24.pl) lub korzystając z formularz kontaktowego.

Dołącz do przesyłki swoje dane adresowe i kontaktowe (nr telefonu, e-mail). Możesz w tym celu posłużyć się tym formularzem.

Adres doręczenia: TwD s.c., ul. Prudnicka 21, 47-300 Steblów


 

Płatność

 

Po otrzymaniu narzędzi poinformujemy Cię o kosztach i sposobie płatności. 

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl