Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
LeaseLink - weź szybki leasing

Prowadzisz firmę i zależy Ci na optymalizacji finansowej planowanych zakupów? Weź leasing w LeaseLinku.

Zalety takiego rozwiązania to:

- szybkość procedury leasingowej i brak zbędnych formalności; procedowanie wniosku odbywa się w całości online, ostateczną decyzję poznasz w ok. 15 min;
- w zależności od rodzaju produktu, który zamierzasz kupić i długości okresu finansowania, możesz wybrać pomiędzy leasingiem operacyjnym a pożyczką leasingową;
- minimalna wartość zakupów finansowanych leasingiem to 500,00 zł netto, maksymalna 50.000,00 zł netto;
- przejrzysta procedura i brak ukrytych kosztów.

 Jak to działa?

1. Wejdź na stronę LeaseLink.

2. Skopiuj link z wybranym produktem z naszego sklepu, np.

i wklej go w zaznaczone pole

3. Wybierz kategorię przedmiotu; w przypadku sprzętu, urządzeń i narzędzi tokarskich przeważnie będzie to "Wyposażenie warsztatów".

4. Wprowadź w oznaczone pola cenę produktu w kwocie brutto oraz ilość kupowanych przedmiotów. Pozostałe pola wypełnią się automatycznie.

5. Jeśli zamierzasz zakupić kolejny produkt, kliknij w "Dodaj kolejny produkt" i powtórz czynności z punktów 2-4.

6. Uzupełnij dane, zaznacz zgody i przejdź do oferty.

7. Otrzymasz ofertę leasingową, którą możesz modyfikować w zakresie długości okresu finansowania, wysokości opłaty wstępnej i rodzaju umowy. Leasing operacyjny dostępny jest dla okresów finansowania od 24 do 36 miesięcy, pożyczka leasingowa od 3 do 18 miesięcy. Po dokonaniu wyboru optymalnych dla Ciebie warunków przejdź do następnego kroku.

8. Zostaniesz poproszony(a) o uzupełnienie danych Twoich i Twojej firmy oraz o zaznaczenie pól ze zgodami formalnymi. Będziesz musiał(a) zweryfikować się poprzez wpłatę szybkim przelewem 1 zł z Twojego konta osobistego.

9. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz do zapoznania umowę leasingową. Jeśli wszystko się zgadza zaakceptuj ją. System poprosi o dokonanie przelewu opłaty wstępnej, której wysokość została wyliczona w umowie. W tej chwili masz już dostępne finansowanie.

10. Natychmiast po otrzymaniu od leasingodawcy informacji o pozytywnie przeprowadzonej procedurze udzielenia finansowania, przystąpimy do realizacji zamówienia i wysyłki towaru.

11. Co miesiąc otrzymasz fakturę z kolejną ratą leasingową, a parametry swojej umowy możesz śledzić po zalogowaniu na konto.

Więcej informacji o usłudze finansowania na stronach LeaseLink >>>>

 

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl