Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
M399h_Polmisek_z_wiazu_G.JPG

Półmisek z wiązu

Cena: 179,00 zł 179.00 PLN
Kolekcja: Exclusive
Kod produktu: M399
Drewno: Wiąz
Dostępność: 1 szt
quantity szt.

Opis

Unikalny przedmiot w naszej ofercie. Piękny, dekoracyjny półmisek w kształcie dysku z niewielkim wgłębieniem. Na górną powierzchnię został nałożony czarny lakier akrylowy. Następnie na część pomiędzy rowkami została nałożona palcami farba w kolorach czerwonym, zielony i niebieskim, tworząc efekt rozmazania. Na koniec całość została pokryta woskiem. Część dolna w kolorze naturalnym.

Przedmiot ten został, z najwyższą dbałością, wytoczony ręcznie. W naszej pracy nie wykorzystujemy urządzeń kopiujących, dlatego każdy obiekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

HANDMADE by DONITZA Toczenie w Drewnie

Wymiary

Średnica (cm): 31

Średnica wgłębienia (cm): 13

Wysokość (cm): 5,9

Waga (g): 993

Wykończenie

Farby akrylowe

Woskowanie

Pielęgnacja

Radzimy nie wystawiać przedmiotu na bezpośrednie oddziaływanie światła słonecznego i innych czynników atmosferycznych (deszcz, mróz) oraz nie narażać na działanie promienników ciepła.

Miski, półmiski, talerze, szkatułki i tym podobne przedmioty, nie nadają się do wypełniania ich cieczami ani wilgotnymi przedmiotami i produktami (np. sałatkami). Można natomiast przechowywać w nich np. orzechy, bakalie, owoce w naturalnych skórkach (nie należy jednak dopuścić do powstawania procesów gnilnych) lub słodycze.

Przedmiot nie nadaje się do mycia w zmywarce. W przypadku zabrudzenia należy użyć wilgotnej, delikatnej ściereczki, bez stosowania środków chemicznych.

Produkty polecane

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl