Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
M570d_Miska_z_sumaka_G.JPG

Miska z sumaka

Cena: 59,00 zł 59.00 PLN
Kolekcja: Natural
Kod produktu: M570
Drewno: Sumak octowiec
Dostępność: 0 szt
quantity szt.

Opis

Niewielka, wręcz filigranowa miseczka, imponująca za to niezwykle pięknym usłojeniem. Ostro zarysowane przyrosty roczne. Żółtobrązowe kolory i intensywnie żółty, wąski, zewnętrzny pasek, mieniący się w świetle słonecznym.

Sumak octowiec jest drzewkiem ozdobnym. Ze względu na niewielkie rozmiary niezbyt często trafia do warsztatów. Powstają wtedy małe, bardzo ozdobne przedmioty. Drewno sumaka wykazuje właściwości fluorescencji.

Przedmiot ten został, z najwyższą dbałością, wytoczony ręcznie. W naszej pracy nie wykorzystujemy urządzeń kopiujących, dlatego każdy obiekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

HANDMADE by DONITZA Toczenie w Drewnie

Wymiary

Średnica (cm): 11,8 / 17,6

Wysokość (cm): 5,3

Grubość ścianki (cm): 0,5

Waga (g): 89

Wykończenie

Woskowanie - bezpieczne w kontakcie z żywnością

Pielęgnacja

Radzimy nie wystawiać przedmiotu na bezpośrednie oddziaływanie światła słonecznego i innych czynników atmosferycznych (deszcz, mróz) oraz nie narażać na działanie promienników ciepła.

Miski, półmiski, talerze, szkatułki i tym podobne przedmioty, nie nadają się do wypełniania ich cieczami ani wilgotnymi przedmiotami i produktami (np. sałatkami). Można natomiast przechowywać w nich np. orzechy, bakalie, owoce w naturalnych skórkach (nie należy jednak dopuścić do powstawania procesów gnilnych) lub słodycze.

Przedmiot nie nadaje się do mycia w zmywarce. W przypadku zabrudzenia należy użyć wilgotnej, delikatnej ściereczki, bez stosowania środków chemicznych.

Produkty polecane

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl