Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
M509b_Miska_z_cisu_G.JPG

Miska z cisu

Cena: 189,00 zł 189.00 PLN
Kolekcja: Exclusive
Kod produktu: M509
Drewno: Cis
Dostępność: 1 szt
quantity szt.

Opis

Klasyczna, piękna miska, gdzie blado-żółty kolor biela wyraźnie odgraniczony jest od rdzawo-pomarańczowej twardzieli. Krawędź prosta.

Cis, mimo, że jest gatunkiem rodzimym, nieczęsto gości w warsztatach. Choć drzewa cisu dorastają do ok. 20 m, częściej spotykane są małe lub średnie krzewy. Dlatego rzadko widywane są, jak w tym przypadku, większe średnice drewna w okolicach 20 cm. Ekskluzywność tego drewna jak i niewątpliwe walory estetyczne prezentowanego wyrobu znajdują swoje odbicie w oferowanej cenie.

Przedmiot ten został, z najwyższą dbałością, wytoczony ręcznie. W naszej pracy nie wykorzystujemy urządzeń kopiujących, dlatego każdy obiekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

HANDMADE by DONITZA Toczenie w Drewnie

Wymiary

Średnica (cm): 20,6

Wysokość (cm): 7,3

Grubość ścianki (cm): 1,2

Waga (g): 533

Wykończenie

Danish Oil - olej duński, mieszanka wysokogatunkowych olejów, atest bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością.

Pielęgnacja

Radzimy nie wystawiać przedmiotu na bezpośrednie oddziaływanie światła słonecznego i innych czynników atmosferycznych (deszcz, mróz) oraz nie narażać na działanie promienników ciepła.

Miski, półmiski, talerze, szkatułki i tym podobne przedmioty, nie nadają się do wypełniania ich cieczami ani wilgotnymi przedmiotami i produktami (np. sałatkami). Można natomiast przechowywać w nich np. orzechy, bakalie, owoce w naturalnych skórkach (nie należy jednak dopuścić do powstawania procesów gnilnych) lub słodycze.

Przedmiot nie nadaje się do mycia w zmywarce. W przypadku zabrudzenia należy użyć wilgotnej, delikatnej ściereczki, bez stosowania środków chemicznych.

Produkty polecane

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl