Zapisz się do
Newslettera
Dowiedz się wcześniej niż inni o nowościach w naszym sklepie.
Bierz udział w promocjach tylko dla abonentów
Zyskaj 10zł rabatu na pierwsze zakupy*.
Nie pokazuj więcej
* Przy wartości zamówienia od 50zł na wyroby nieprzecenione. Szczegóły w Regulaminie
M598d_Misa_z_klonu_G.JPG

Duża misa z klonu

Cena: 189,00 zł 189.00 PLN
Kolekcja: Exclusive
Kod produktu: M598
Drewno: Klon
Dostępność: 0 szt
quantity szt.

Opis

Okazałe naczynie stanowiące kompromis pomiędzy niewysoką misą, a wyższym półmiskiem. Charakteryzuje się kilkoma stylistycznymi smaczkami. Widoczne jest nagromadzeniu wielu tzw. ptasich oczek, charakterystycznych właśnie dla drewna klonu; cecha ta poszukiwana jest w szczególności do produkcji oklein. Po drugie, wnętrze misy, obserwowane pod odpowiednim kątem i światłem, sprawia wrażenie trójwymiarowości. W końcu na kawałku krawędzi widoczny jest efekt działania grzybni, co wytworzyło ciemnobrązowe żyłki. Będzie doskonałą ozdobą dużego stołu lub komody, także w celu ekspozycji np. owoców.

Przedmiot ten został, z najwyższą dbałością, wytoczony ręcznie. W naszej pracy nie wykorzystujemy urządzeń kopiujących, dlatego każdy obiekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

HANDMADE by DONITZA Toczenie w Drewnie

Wymiary

Średnica (cm): 35

Wysokość (cm): 7,5

Waga (g): 1210

Wykończenie

Danish Oil - olej duński, mieszankaa wysokogatunkowych olejów, atest bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością.

Holzbutter® (wosk z naturalnych składników)

Pielęgnacja

Radzimy nie wystawiać przedmiotu na bezpośrednie oddziaływanie światła słonecznego i innych czynników atmosferycznych (deszcz, mróz) oraz nie narażać na działanie promienników ciepła.

Miski, półmiski, talerze, szkatułki i tym podobne przedmioty, nie nadają się do wypełniania ich cieczami ani wilgotnymi przedmiotami i produktami (np. sałatkami). Można natomiast przechowywać w nich np. orzechy, bakalie, owoce w naturalnych skórkach (nie należy jednak dopuścić do powstawania procesów gnilnych) lub słodycze.

Przedmiot nie nadaje się do mycia w zmywarce. W przypadku zabrudzenia należy użyć wilgotnej, delikatnej ściereczki, bez stosowania środków chemicznych.

Produkty polecane

do góry
@2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Maxsote 2016
Sklep internetowy Shoper.pl